תרומות


      בואו לסייע לילדים בעלי צרכים מיוחדים המגיעים ממשפחות מועטות יכולת מרכז טיפולי 'עולל' רחובות

ארגון עולל שם לו למטרה לפעול ולטפל בילדים שסובלים מבעיות שונות כגון: עיכוב התפתחותי,הפרעות קשב וריכוז,ילדים על הספקטרום האוטיסטי,ילדים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית ועוד. הארגון מפעיל רשת של גני ילדים לאוכלוסיית הילדים הזקוקים למסגרת יעודית ולטיפולים פארא-רפואיים. במקביל הקים ארגון עולל מרכז טיפולי ייחודי ומתקדם בו ניתנים מגוון רחב של טיפולים מסובסדים עבור ילדים המגיעים ממשפחות מעוטות יכולת.

summer holidays, celebration, family, children and people concept - happy girl with colorful balloonsמיטב המטפלים של עולל מעניקים טיפולים לאותם ילדים הזקוקים לכך . במסירות , בהשקעה , במתן תשומת לב מלאה לכל ילד וילד. המציאות הכלכלית בישראל מותירה ילדים רבים הנזקקים לטיפול , חיזוק ותמיכה. בודדים אל מול מערכת שלא מעניקה להם את הטיפול לו הם זקוקים. ולעיתים חסרת אמצעים לזהות בכלל שאותו הילד זקוק לאותו טיפול.
לשם כך קם "מרכז עולל" על מנת להעניק לאותם הילדים מסגרת טיפולית מלאה בעלות מסובסדת.
ילדים הם העתיד שלנו , ילד שאינו זוכה לקבל את הטיפול אותו הוא צריך לקבל יכול להנציח את הבעיות שהוא סובל מהן ולהמשיך לסבול כל חייו. הניסיון הארוך שלנו מלמד אותנו שטיפול נכון ומוקדם יכול להחזיר את הילד לנתיב הנכון ולאפשר לו לגדול בצורה בריאה ואיכותית.

צוות המטפלים שלנו הוא בעל ניסיון עשיר וגישה נעימה המאפשרת לילד להרגיש בסביבה נוחה ולהתחבר לטיפול ממקום פתוח ונוח. אנו מאמינים שתהליך הטיפול בילד מתחיל בחדר הטיפולים ונמשך גם בביתו של הילד ולכן מתקיימות במרכז עולל גם הדרכות להורי הילדים על ידי אנשי מקצוע על מנת לספק להורים סיוע במתרחש גם מעבר לשעות הטיפול.
המרכז הטיפולי עולל ממומן בעיקר מכספי תרומות המיועדות למתן טיפולים לילדים ממשפחות שידן אינה משגת לממן טיפול.

אנו מודים לכם על נכונותם לתרום ולסייע לנו לטפל בילדים!

התורמים שלנו