מספרים עלינו

אילנה טבת נציגת הפיקוח של המוכש"ר ח"מ

"בסיור ותצפית שערכתי בגנים, שמחתי לראות את עבודתכן המקצועית עם ילדי הגן ופינות הגן. שמעתי את ההתלבטויות לגבי ילדים מסוימים. בשיחתנו נהניתי מהתייחסותכן הרצינית, ההתעניינות, הרצון לדעת ולהמשיך להתמקצע בתחום עבודתכן. ראיתי את הפתיחות שגיליתן והרגשת הביטחון בעבודתכן. מצב זה מעיד על עבודה עם כל הלב והנשמה."


מיכל לויטין

"מילד שלא היה לו קשר עיין כלל ולא דיבר מילה אחת ברורה . הפך לילד נואם !! מתקשר כרגיל !! מנדי עלה לכתה א' רגילה ( קצת באיחור כי התעקשנו להשאירו. בעולל עוד שנה;)! הגיע למקום ראשון בחידון התנ"ך ! תעודות מצטיינות! "


מרים כהן

ב"ה
לכל מען דבאי,
אני רוצה לשתף את חוות דעתי על המרכז המקסים שנקרא "עולל".
כבר כמה שנים שאני מחפשת לערוך טיפול רגשי לבת שלי, העניין נמשך ונמשך עד שהרגשתי...
"אם לא עכשיו אימתי??"
אחרי התייעצות עם בן פרהט הפנו אותי למטפלת מקסימה בשם אוקסנה, אני יכולה לפרט כאן את מעליותיה של אוקסנה, אבל אני חושבת שהמחמאה הגדולה ביותר היא העובדה שהבת שלי מחכה כל שבוע ליום שבו היא נפגשת
עם אוקסנה, מטפלת רגשית במוסיקה. "נו אמא, זה כבר יום חמישי? נו אמא, אנחנו הולכים היום לאוקסנה?" היחס כלפי הילדה הוא חם ונעים ומתחשב.
השינוי אצל הבת שלי הוא מיידי, גם בזכות הדרכת ההורים שקיבלנו במסגרת הטיפול. הילדה החלה להביע את עצמה הרבה יותר טוב, היא עדיין מעט רגישה ופגיעה, אך נהיה לה יותר בטחון בהבעת רגשותיה.
הגננת התקשרה ושאלה האם הילדה החלה טיפול רגשי מכיוון שיש שינוי מאד גדול בגן.
אנחנו מאד מרוצים ומאד ממליצים,
בצלחה לכולם


נעמה ברוך

גן שפתי ברמה הכי גבוהה ברחובות! גן שמקדם את ילדינו, שנמצא בקשר תומך וישיר עם ההורים. גן מצוין שאפו על העבודה! יישר כוח