מי זקוק לך

המשפחה שמגדלת שלושה ילדים עם צרכים מיוחדים

המשפחה שמגדלת שלושה ילדים עם צרכים מיוחדים זקוקה לתמיכה רגשית והדרכת הורים. מרכז טיפולי פותח קבוצת הדרכת הורים של ילדים עם צרכים מיוחדים, וההורים רוצים להשתתף בקבוצה. הם ביקשו סבסוד מהמרכז כי זאת ההזדמנות בשבילם לקבל מקום לעיבוד החוויה כהורה של ילד עם צרכים מיוחדים, להכיר משפחות עם קשיים דומים, לקבל תמיכה מקצועית ולצבור כוחות להתמודדות יומיומית. הרי ההורים כ"כ מתאמצים כדי לטפל בילדיהם בצורה הכי טובה עם המון הקרבה הורית, שלעיתים קרובות לא נשאר להם מקום לעצמם…

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00

שירה, ילדה מתוקה בת 6 וחצי

אנחנו מודים לכל התורמים שעזרו לשירה להתקרב לחלום שלה! בזכותכם היא ממשיכה טיפולי קלינאות תקשורת ומחכה לפתיחת קבוצת מוכנות לכיתה א' שתתחיל אחרי חג פורים. היא מאוד התרגשה לשמוע, שאנשים חשבו עליה ועזרו לה תוך זמן כ"כ קצר.

"שירה, ילדה מתוקה בת 6 וחצי גדלה במשפחה חד הורית (האם עולה חדשה). הילדה בעלת עיכוב התפתחותי ושפתי, נשארה לשנה נוספת בגן חובה במטרה להדביק פער בתחום השפתי. הופנתה לטיפולי קלינאות תקשורת לצורך עבודה על הרחבת אוצר מילים ושיפור מובנות הדיבור. הילדה נצלה את סל הטיפולים המגיע לה מקופת החולים וזקוקה לסדרת טיפולים נוספת. שירה ילדה ביישנית ועדינה, היא מאוד מתרגשת לקראת תחילת שנת הלימודים בבית הספר וחוששת שעוד פעם לא תצליח לעלות לכיתה א' יחד עם החברות שלה מהגן. בנוסף, שירה קיבלה המלצה להשתתף בקבוצת הכנה לכיתה א' כיון שהיא זקוקה לתגבור בקריאה והבנת הנקרא, שיפור מיומנויות קוגניטיביות, מוטוריות וחברתיות."

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00

ליאל בת 6 וחצי, ילדה מתוקה וביישנית

ליאל בת 6 וחצי, ילדה מתוקה וביישנית, הקטנה מתוך שלושת האחיות. בשנתיים אחרונות משפחה של ליאל עברה משבר מאוד עמוק: מחלה קשה של האב, פטירתה של סבתאה האהובה, משבר זוגי של ההורים וחובות כספיים.  ברקע של אירועים קשים וחוסר תפקוד הורי פיתחה ליאל חרדות עד שסירבה ללכת לגן ובכלל לצאת מהבית. לאחרונה קיבלה ליאל סדרת טיפולים אצלנו במרכז וחלק מהמפגשים סובסדו על ידיי העמותה (ההורים ביקשו לדחות את התשלום). כרגע ליאל חזרה לגן ומרגישה הרבה יותר בטוח, אבל מצבה עדיין לא יציב, והיא זקוקה להמשך תרפיה תמיכתית. ההורים של ליאל פנו לטיפול זוגי ומרגישים שהאווירה בבית התחילה להשתפר. הם מודים מראש לכל התורמים ומאוד מקווים שוב לראות את ליאל מאושרת ומלאת ביטחון.

פרטים אישיים

סה"כ תרומה: ₪18.00


ליאור בן 8, ילד עדין ורגיש

תודה לכל התורמים, הגענו ליעד התרומות.